Реклама


Страничка партнеров

Страница статьи

Готельно-ресторанний комплекс «ФОРТЕЦЯ ГЕТЬМАНА»

“Проект «Фортеця Гетьмана» – це  подяка нашим історичним героям, гетьманам, козакам, котрі будували Україну, відстоювали її незалежність. Саме вони першими в Європі створили демократичне суспільство і прославились  як одні з кращих воїнів. Попадаючи до нашої Фортеці – втрачаєш відлік часу, оскільки унікальна архітектура, величний інтер’єр, багатство декору ручної роботи, історичні артефакти древньої України, котрими наповнений наш комплекс – зачаровують з першої ж миті. Ви попадаєте в іншу історичну епоху, відчуваєте її настрої та, мимоволі, переживаєте всі основні віхи історії разом з козаками та Гетьманами.

Готельно-ресторанний комплекс «Фортеця Гетьмана» зустрічає своїх гостей на першому кілометрі траси Київ-Одеса, в селі Гатне. Зовсім трохи в шляху від Києва і Ви потрапляєте в комфортабельний готель і ресторан, де для себе можливо вибрати відпочинок на будь-який смак.

Готель включає в себе 27 номерів: ” Люкс “, ” Делюкс “, ” Стандарт “, оснащених супутниковим ТБ, плазмовими телевізорами, зоною WI-FI, душовими кабінами, сейфами, ексклюзивними меблями і предметами інтерьера. Як для киян, так і для гостей столиці наш комплекс пропонує комфортабельний відпочинок, який можна урізноманітнити відвідавши лазню на дровах або міні-тренажерний зал .

Ресторан є носієм українських традицій і безумовно української кухні!  Сімейна вечеря, зустріч з друзями, туристичний обід, пишний банкет-всі ці послуги можна отримати в атмосфері гетьманського стилю 15-20 століть! Так само в меню представлені європейські блюда .А родзинкою ресторану, вважається дуже смачне меню з тандира, зробленого по секретам старовинних гетьманських майстрів!

Для маленьких гостей обладнана дитяча зона з послугою аніматора .

Інфраструктура комплексу:

Готель-бутік (27 номерiв)

27 номерів (ексклюзив -2, аппартаменти -2, люкс SINGLE –  3, люкс DOUBLE – 6, делюкс – 11, стандарт – 3)

Ресторан-тандир

до 200 посадочних місць (фуршет до 400 осіб)

Банкетно-історичний зал

до 30 посадочних місць

Банкетний зал Козацький

до 12 посадочних місць

Банкетний зал Лаундж зона “Do-Do”

до 50 посадочних місць

Дитячий навчально-розважальний центр з послугою анiматора-педагога

до 25 діточок з аніматором

Конференц-зал

3 зали, до 200 осіб

Баня на дровах

до 8 осіб

Тренажерна зала

Автостоянка-зручне паркування автомобiлiв

на 100 автомобілів

Зручна локація

(Київ, с. Гатне, 5 хв від ст.м. «Теремки»)

Цілодобова охорона

Гетьман в своїй Фортеці постановив:

Всі гостини (сніданкові, обідні, вечірні, бенкетні) мають бути з продуктів, які вирощують козаки-фермери: натуральні, органічні, без хімії і здоровими для чесного люду. І навіть яйця збирати лиш від добрих курей, а страви готувати співаючи. Готувати в печах, запікати у вогні, бринзу, рибу – із Карпат, мед пахучий – із Полтави (аби діти файно спали) Бо в Гостей Гетьмана має бути здоров’я міцне!

Адреса:
Київ, с. Гатне, вул. Інституцька,103 (450 метрів від знака м. Київ траси Київ – Одеса)
Сайт:
http://www.fortetsya-hetman.com
E-mail:
hetman.fortetsya@gmail.com
Тел. Ресторану:
+38 (068) 577-97-97
+38 (050) 927-39-79
Тел. Готелю:
+38 (068) 577-97-97
+38 (050) 927-39-55
0

0

0

0

0

0

0

0

0

0


Popularity: 1%

Город: Киев
"Проект «Фортеця Гетьмана» - це подяка нашим історичним героям, гетьманам, козакам, котрі будували Україну, відстоювали її незалежність. Саме вони першими в Європі створили демократичне суспільство і прославились як одні з кращих воїнів.
Адреса: с. Гатне, вул. Інституцька,103 (450 метрів від знака м. Київ траси Київ – Одеса)
04-10-2017 | Рубрика: Загородные рестораны, места проведения... Просмотров: 121
Оставить комментарий:

Нет комментариев

Реклама

  • hiclub